Szerelési munkatárs műszaki ismeretekkel

Állás részletei

  • Cég neve

    Messtechnik FMB GmbH

  • Munkavégzés helye

    Bahnhofstraße 8, 8073 Feldkirchen bei Graz, Ausztria

  • Fizetés

    Bruttó 2 124 - 2 300 Euro havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

Az Ön feladata:
A tevékenység kiterjed hő- és vízmérők, valamint fűtési költségelosztók terepen történő telepítésére egész Ausztria területén. Tevékenységi körét a mindenkori kisebb szerelési munkák egészítik ki

Elvárások

Elvárásaink:

  • műszaki ismeretek (elsősorban befejezett vízvezeték-szerelő szakképesítés)
  • B kategóriás jogosítvány (gépkocsivezetői engedély)
  • Megbízhatóság, udvariasság, pontosság és szolgáltatásorientáltság
  • büntetlen előélet
  • férfi pályázók esetében teljesített katonai vagy polgári szolgálat
  • jó német nyelvtudás társalgási szinten

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • változatos munkát egy stabil osztrák családi vállalkozásnál
  • vállalaton belüli képzést
  • kollegiális és csapatorientált munkahelyi légkört
  • szolgálati mobiltelefont, magánhasználatra is
  • rugalmas munkaidőt
  • szolgálati gépkocsit (vállalati kisteherautó) magánhasználatra is
  • dolgozói parkolót

A pozíció alapfizetése havi bruttó 2.124 eurótól 2.300 euróig terjed, plusz utazási költségtérítés, a képzettségtől és a releváns korábbi tapasztalattól függően.

Éljen az Ausztriában való szakmai újrakezdés vagy az Ausztriában való letelepedés és a szakmai fejlődés lehetőségével. Kérjük, írásos jelentkezését német nyelven.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Vonzza a külföldi munka kihívása? Szeretne egy stabil családi vállalkozásban dolgozni Ausztriában?

A MESSTECHNIK egy innovatív vállalatcsoport, amely mérő- és elosztóberendezések és szolgáltatások hatékony biztosításával foglalkozik a hőenergia és vízszolgáltatás területén. Innovatív vállalatként gazdag termék- és szolgáltatáskínálatunkkal támogatjuk ügyfeleinket az erőforrások takarékos felhasználására irányuló törekvéseikben.

Kérjük, írásos jelentkezését német nyelven csatolja a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Álláshirdetés jelentése